Superior Club Oda

• 22 MetreKare

• 1 Adet Çift Kişilik Yatak

Superior Swim Up

• 22 m2 ana bloklarda konumlandırılmış zemin katlardaki minimalist ve modern tarzda dekore edilmiştir.

Aile Bungalow Villa

• Ana Havuza yakın konumlandırılmış komple ahşap dizaynlı bungalov / villamız, 2 yatak odasına ve 2 WC – Banyo’ya sahiptir.

Deluxe Bungalow Villa

• 26 m2 lüx komple ahşap ve modern tarzda dekore edilmiş bungalov villalarımızda gazebo balkonlu güneşlenme terası ve havuzları bulunmaktadır.

Superior Aile Odası

• 26 m2 ana bloklarda minimalist , lüxe ve modern tarzda dekore edilmiştir. Ünite fiyatı uygulanır

Swim Up Bungalow

• Tesis girişinde konumlandırılmış 26 m2 lüxe komple ahşap dizaynlı , önünde direk özel havuz bağlantılı bungalov villarımızdır

icons
Superior Odalar

icons
Bungalow Odalar

Otel Özellikleri

blog

Yeme İçme

Sahra Su Holiday Village & Spa ; Her şey dahil konsepti ile zengin ve seçkin menüsüyle konuklarını sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeklerinde ağırlıyor. Profesyonel aşçılarımızın mutfağından çıkan lezzetlerin tadına varın.

Detayı Gör
blog

Odalar

Sahra Su Holiday Village & Spa ; 20.000 m2 alan üzerinde , 24 Ekonomi (Çatı Katı) oda , 54 Standart oda , 10 Swim up oda, 8 Family Aile odası, 6 Swim up Bungalov , 12 Deluxe Bungalov , 8 Family Bungalov , 8 Suite Bungalow olmak üzere toplam 130 konaklama ünitesine sahiptir.

Detayı Gör
blog

Aktiviteler & SPA

Türk hamamında sunulan hizmet, Anadolu kültürüne ait sanatı ve kültürü ile vücudun dinlenmesini sağlayan bir törene benzemektedir. Egzotik aromaların ve yayılan sıcaklığın etkisiyle kendinizi geçmişte yaşayan sultanlar gibi hissedeceksiniz. Hamamdaki sıcak buharın rahatlatıcı etkisiyle vücudunuz ısınır ve cildiniz yumuşaklık kazanır.

Detayı Gör